Vysoce účinné působení esenciálních olejů BEWIT

Byliny jsou pěstované, sbírané i zpracované bez chemie. Jejich životnost je velmi dlouhá, a díky kvalitní výrobě i skladování, někdy až neomezená. Koncentrace účinných látek je často až 10 000 krát vyšší než v samotné bylině.

Esenciální oleje Bewit jsou vrcholem pyramidy, protože působí na všech úrovních. Každá nemoc má pro člověka nějakou informaci a skrze inteligenci i úžasnou sílu esenciální oleje pomohou pochopit a otevřít cestu k celistvému uzdravení. 

Pro více informací rozklikněte obrázek 

"Esenciální oleje nejsou z právního hlediska léky, ale jako léky se používají tisíce let. Paradoxně mnohé chemické léky jsou jen nedokonalými kopiemi esenciálních olejů", říká americký lékař Axe Essential Oil Institut.

Ve svých 56 letech jsem konečně našla produkty, které splňují nároky klientů, kteří chtějí přírodní a hlavně snadnou detoxikaci. Protože stačí 1 - 5 kapek denně, je splněna i cenová dostupnost, protože dlouho vydrží.

Rychlá účinnost, opravdu jednoduché užívání a kvalita světové úrovně - to vše mají esenciální olejíčky firmy Bewit, která má v Ostravě i vlastní dokonale vybavenou laboratoř na měření kvality olejů.

Z klinických studií se dozvídáme, že většina virů, bakterií a plísní nemůže existovat v přítomnosti většiny kvalitních esenciálních olejů, hlavně těch s vysokým obsahem fenolů, carvacrolu, thymolu a terpenů. 

Informace uvedené na tomto webu nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení informací a znalostí převzatých nebo získaných na základě vlastních zkušeností. Jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory informací. Cílem stránek není diagnostikovat, zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně či k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím, konzultujte vždy jen se svým lékařem.

Vyzývám vás k tomu, abyste si ve spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem vytvořili v oblasti zdravotní péče svůj názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku, průzkumu a doporučení vašeho ošetřujícího lékaře. 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!