ESENCIÁLNÍ  OLEJE  BEWIT

Od roku 2010 pracuji jako detoxikační poradce. Do roku 2017 jsem byla i poradkyní Ing. Hany Bláhové. Jenže je čím dál více klientů, kteří chtějí nejen přírodní, ale hlavně snadnou detoxikaci a chtějí vidět výsledky co možná nejdříve.

Dlouho jsem hledala produkty, které splňují tyto nároky nedočkavých klientů a protože stačí 1 - 6 kapek denně, je splněna i cenová dostupnost, protože dlouho vydrží.

Olejíčky této firmy mě vrátily zpět do života. Roky jsem pracovala s nemocnými klienty od rána do noci prakticky sedm dní v týdnu až mě to zlomilo a dostala jsem se do totálního vyhoření. Několik týdnů jsem jen ležela, spala a brečela. Na nohy mě pak postavila chlorela s vyššími dávky, ale náladu a živočišnost mi nevrátila. Stále jsem byla v pocitu, že už to dál nemá smysl. Vše jsem odkládala (i klienty) a vlastně jen přežívala.

Začala jsem se dvěma olejíčky a už za dva dny se začaly dít změny. S jinými, uměle vyrobenými oleji, takové výsledky nikdy nebudou. Další velký posun způsobil Prawtein. Samozřejmě se úplně vrátím ke svému já až za nějakou dobu, ale i tak jsem vděčná za změny, které se dějí.

Rychlá účinnost, jednoduché užívání a kvalita světové úrovně - to vše mají esenciální olejíčky firmy Bewit, která má i vlastní laboratoř na měření kvality olejů.

Esenciální oleje jsou vrcholem pyramidy, protože působí na všech úrovních. Každá nemoc má pro člověka nějakou informaci a skrze inteligenci i úžasnou sílu esenciální oleje pomohou pochopit a otevřít cestu k celistvému uzdravení.

CHCETE-LI PORADIT S BEWITEM, PROSÍM, NAPIŠTE MI

Informace uvedené na tomto webu nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení informací a znalostí převzatých nebo získaných na základě vlastních zkušeností. Jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory informací. Cílem stránek není diagnostikovat, zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně či k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím, konzultujte vždy jen se svým lékařem.

Vyzývám vás k tomu, abyste si ve spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem vytvořili v oblasti zdravotní péče svůj názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku, průzkumu a doporučení vašeho ošetřujícího lékaře. 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!