Komentáře klientů z detoxikace

Velmi si Vážím Vaší přízně. Jsem vděčná za každého klienta, který chce sám se sebou pracovat a stát se tak šťastným a energetickým člověkem.

I když nejsem lékař, jsem ráda, že jsem Vám mohla a stále mohu pomáhat jak na fyzické tak i psychické sféře.

Milá paní Ivetko, častokrát na Vás vzpomínám, nejen na vzácnou empatii, kterou oplýváte, ale hlavně taky na pozitivitu, která mě vždycky po sezení u Vás chvíli "drží" při životě. Jste náš ANDĚL.                             I. E. Hradec Králové

RECENZE -  Posílali jste je přímo do bývalých stránek, emailem či v sms. Vyřešili jsme spolu migrény, některé deprese, některé RS, borelie, astma, časté chřipky a angíny, VKT, trávicí potíže včetně celiakie a kolitidy, ekzémy, potíže pohybového aparátu atd. atd. Z bývalých stránek jich přikládám jen několik.

VE SVÉ PRAXI MLUVÍM S KLIENTEM NA ROVINU. Byly doby, kdy jsem slibovala, ale praxe mě naučila... Jsou diagnózy, které prostě neumím jako například schizofrenie, ALS či nádorová onemocnění nervové soustavy. I taková deprese je pokaždé jiná - záleží na její skutečné příčině. Je třeba si uvědomit, že neexistuje jen jedna jediná terapie, která pomůže všem stejně. Někdy to funguje rychle a snadno a jindy je třeba kombinovat více druhů terapií. Základem každé terapie je správné a pravidelné dýchání nosem, pohyb, strava, pitný režim a zdravé myšlení. Neexistuje totiž pilulka, která za vás všechno vyřeší.


Vážená paní Belušová! Jsem obyčejný pracující člověk celý život fixovaný k západní části civilizovaného světa, nezabývající se do hloubky svými zdravotními problémy. Asi jako větší část populace v Evropě. Dospěl jsem však k tomu, že, pokud nepomáhá státem podporovaný zdravotnický systém, nezbývá než hledat pomoc v alternativních léčebných postupech zvláště v okamžiku, kdy neléčím úraz, náhlou příhodu, ale dlouhodobé negativní vlivy na vlastní zdraví. Pak jsem se sám musel smířit a počítat s přiměřeně dlouhodobou léčbou. A v rámci možností s úpravou či změnou životního stylu - v zásadě se týkající stravy, pohybové aktivity, aktivnosti, a ve spojení s maximální eliminací stresujících vlivů. Nevyhýbám se dohledu (především diagnostickému) a pomoci (především úrazovému) státního zdravotního systému. Jeho další působení (medikamenty) se však snažím regulovat dle vlastního uvážení se selským pohledem na především výdělečné snahy farmaceutických firem. Vnímám se jako někdo, kdo jako pacient je pánem svého zdraví. Pokud se však rozhodne k nějakému směru léčby, musím být trpělivý, důvěřovat postupům, které nejsou založeny na náhodě, ale na ověřené zkušenosti. Proto jsem velmi vděčný a děkuji za nasměrování péče o vlastní zdraví MUDr. Tomáši Lebenhartovi a následnému doporučení a určení léčebných postupů samotných paní Ivetě Belušové. Neskrývám ale, že bez vlastního přizpůsobení, překousnutí nepříjemných pocitů při aplikaci léčby a hlavně důvěře v dané postupy, kterou nenabouralo ani několikaměsíční každodenní, časově i pocitově zatěžkávající aplikování, bych se nedostal k dnešnímu stavu, který je zásadně lepší než byl v době, kdy klasická medicína byla v koncích a já se cítil velmi mizerně.                                                                                                                                                                                                                                                               František 16. 6. 2020 (65 let)


Po vlastních zkušenostech velmi doporučuji paní Belušovou. Je milá, empatická a připravená vám pomoci. Setkala jsem se s ní před lety a velmi mi pomohla, proto jsem ji opět navštívila. Díky jejím metodám jsme tenkrát společně odstranily spoustu mých dlouholetých nemocí a potíží (časté migrény, únavový syndrom, alergie, opakované záněty moč. měchýře atd.) Velmi se mi ulevilo a život se stal najednou lepším :-) Mnohokrát děkuji.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    N. Havlíčková / 11.1.20 


Protože jsem nechtěl užívat protiparazitární produkty ani roztok, chtěl bych se s Vámi podělit o pocit z formy energetické-terapie, kterou jsem absolvoval u pí Belušové. Byl jsem již delší dobu ve stavu dosti velkého pracovního vyčerpání, až jsem začal uvažovat o návštěvě specializovaného doktora. Samozřejmě s tím byly spojeny doprovodné programy typu sebelítost, pochybování o smyslu mé práce, docela slušná citová melancholie a vše vyústilo v deprese. A to jsem ještě docela při zemi. Devadesátiminutová terapie, která spočívá v relaxu, kdy ležíte se zavřenýma očima a terapeutka Vám v podstatě uvolňuje mysl, mi opravdu pomohla. Bezprostředně po ní jsem se začal dívat na věci s velkým odstupem. Dost problémů, v kterých jsem si před tím svým způsobem lebedil, mi připadaly nejen banální, ale mnoho z nich téměř absurdních. Prostě a jednoduše mi bylo podstatně lépe a opravdu se mi velmi ulevilo. Výhodou celé této terapie je, že nevychází z podmínky zpovědi problému, což samozřejmě nemusí být většině z nás příjemné. Na konci této terapie jsem dostal úkol, který je podmínkou: "Všímat si toho, co je nové a ne, co je staré". Následující den jsem, po dlouhé době, vstával bez deprese. Nádherný pocit, který jsem hned pí Belušové oznámil. Dozvěděl jsem se, že již další terapie není nutná. Protože jsem však prožíval úžasný relax, vyžádal jsem si pravidelné terapie jako prevenci.                                                                                                                                                                             P. Bednář / Praha 


Dobrý den, paní Belušová. Chci Vám touto cestou moc a moc poděkovat. Je to již rok, co jsem k Vám chodila sama se sebou i s dětmi. Za celý rok nikdo z nás nemarodil. Je to úžasné a Vaši metodu šířím dál. Přeji Vám šťastné svátky, hodně spokojených klientů a držím Vám všem palce, aby Vám již dali konečně pokoj. Vaše skupina má plno vyléčených lidí, což se o klasické medicíně nedá říci.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 (sms)    


Paní Iveto, moc a moc díky! Mnoho let jsem trpěla, bolesti, krvácení, myom a cysty. Bylo to utrpení. Operaci na odebrání pohlavních orgánů jsem odmítla a pak jsem si našla Vás.... zeptala jste se mě: Jsme tři - Vy, já a Vaše trápení. S kým chcete žít? A tak jsme to spolu zvládly. Vaše bezkonkurenční výplachy měly okamžitou odezvu. Byl to dlouhý boj, který vyžadoval důslednost a pravidelnost, ale já stále myslela na tu Vaši otázku. Odpověď mi dodávala sílu i odhodlání.... Dnes mi lékař oznámil, že jsem zcela zdravá a operaci mi už nemá proč navrhovat a za to vděčím Vám. Díky, díky :))                                                                                                                                                                              (sms)


Paní Belušová, chci vám moc poděkovat. Je mi přes 60 let, chemoterapii jsem odmítla. Měla jsem tušení, že ji nevydržím a pak jsem dostala na vás kontakt! Moc vám za vše děkuji... děkuji i za to, že jste mě naučila se na svět koukat trochu jinak. Mám nyní i s dcerou daleko lepší vztah než-li dříve a za to vám patří mé velké DÍKY. Přeji vám hodně zdraví a štěstí :)                                                                                                                 (sms)


Paní Belušová, byla jste má poslední šance. Za ty roky jsem prošla snad vším - lékařské kontroly, léčitelé, umělá oplodnění atd. atd. Už jsem se vzdávala a nakonec jsem se o Vás dozvěděla a tak jsem se k Vám objednala. S radostí Vám oznamuji - JSEM TĚHOTNÁ Jupíííííí... na další kontrolu se k Vám moc a moc těším. Jste bezva.                                                                                                                                                                 (sms)


Moc vám děkuji za váš čas i oporu. Při detoxu mi nebylo právě nejlépe a když jsem potřebovala, vždy jste mi ochotně po telefonu poradila. Dnes jsem plná energie i optimismu a za to vděčím vám. Byl to těžký boj, ale společně jsme ho zvládly. Díky, díky :)))                                    (sms) 


Vysoký krevní tlak, zažívací potíže a vysoký cholesterol. Je mi 60 let a chci se podělit o své zkušenosti, protože je to až neuvěřitelné. Zažívací potíže jsem měla minimálně od 50 let. Nadýmavost, zácpy se střídaly s průjmy, po kávě a některém jídle jsem měla břicho jako balón a česnek mi dělal velké potíže v oblasti žlučníku. V 52 letech jsem začala užívat léky na vysoký krevní tlak a v mých 58 letech se můj ošetřovací lékař vyděsil po výsledcích na cholesterol. Prý tak vysoké výsledky směřují k operaci a že okamžitě musím užívat léky. Poslechla jsem a nějakou dobu jsem je také užívala. Po nějaké době jsem si postěžovala v práci jedné kolegyni a ta mi o vás řekla. Něco jsem nastudovala na vašich stránkách a s nadšením se s vámi domluvila na setkání ve vaší kanceláři. Naměřila jste mi mnoho breberek (ani se mi je nechce vyjmenovávat). Dostala jsem od vás Informatika a doporučenou, velmi kvalitně vysvětlenou, detoxikační kúru. Léky na cholesterol jsem vysadila, vše jsem od vás poctivě užívala, přidala klystýry, jaterní kúry atd. No prostě paráda... Bylo mi stále lépe a lépe. Následovaly další 2 kontroly, kdy jsme řešily hlavně prvoky a vlasovce. Po 3 detoxikačních kúrách jsem navštívila svého ošetřujícího lékaře a nechala jsem si opět udělat krevní rozbor na cholesterol. A jak to dopadlo? Lékař byl nadšený: "No vidíte, jak vám léky zabraly. Říkal jsem vám, že je to jediné řešení a mám z vás radost. Je vidět, že jste léky na cholesterol poctivě užívala". Musela jsem se smát, vždyť jsem je užívala jen chvilku... Při čtvrté návštěvě u vás jste mi na rozloučenou provedla měření na vitamíny, minerály atd. a já vám chci touto cestou moc poděkovat. Trvalo to 12 měsíců a již žádné léky neužívám!! Zažívání super, krevní tlak v normě, cholesterol ok. Díky vám jsem opět našla svoje zdraví. Děkuji!                                                                                                                                                                                                       Jana z Plzně


Deprese, alergie, chronická rýma, hučení v uších, bolesti čelistních kloubů Od malička jsem trpěl depresemi a sebevradženými myšlenkami. Vyrůstal jsem v normální rodině s běžnými existenčními problémy. Rodiče nám dali vše, co bylo v jejich silách. Vzhledem k mým problémům, jsem se díky mé přítelkyni dostal k makrobiotice, kterou dělám už deset let. Přesto, že strava je nejdůležitější, musím žel konstatovat, že nestačí. Na makrobiotických kurzech jsem se mimo jiné dověděl o rizikovém spolužití zvířat a lidí a o parazitech v očích, které jsem u sebe pozoroval. Přestože mi změna stravování velmi pomohla, problémy neodstranila. Navíc jsem musel pravidla ve stravování fanaticky dodržovat, jinak jsem byl okamžitě nemocný.

Po tom, co jsem vzhlédnul video o parazitech, začal jsem se o danou problematiku vážně zajímat. Najednou mi vyvstaly vzpomínky na můj zdravotní stav a okolnosti, které ho předcházeli. V dětství do půl roku encefalitický pláč po očkování, celkově pořád náchylný k nemocem dýchacího ústrojí, silné migrény, noční halucinace, záškuby svalů, tělo slabé konstituce, nevhodná strava, psychicky labilní atd. ale hlavně traumatický zážitek - koťátko, se kterým jsem si hrával už jako pětiletý a které utopil starší bratranec před mýma očima. Doma jsme měli nepřetržitě andulky, křečky, akvárium s rybičkami a později i pejska. Když jsem se v 21 letech nechal očkovat proti chřipce, byla to poslední kapka. Dostal jsem ze dne na den chronickou rýmu, které jsem se nemohl zbavit deset let. Přestože mě silně bolely čelistní klouby, doktoři mě považovali za hypochondra. Později jsem se dověděl, že nos značí sebevědomí, alergie nerozdýchání problémů a paraziti neschopnost určit si hranice v mezilidských vztazích. Najednou mi vše zaklapávalo, jako když se Vám před očima složí skládanka. Okamžitě jsem zavolal paní Blahové, která mi doporučila paní Belušovou v Praze. Pár měsíců před očistou jsem se díky kolegyni z práce seznámil s MMS/CDS.Po třech měsících očisty u paní Belušové, u mě zmizely veškeré celoživotní myšlenky na sebevraždu a doposud se nevrátily. Pro bližší představu - zdávalo se mi celý život, že skáču z vysokých budov a umírám na chodníku. Samozřejmě v reálu jsem to taky chtěl udělat, ale nikdy k tomu nedošlo. Když jsem si představil tu bolest, chyběla odvaha. Vyčítal jsem si to, že jsem to měl udělat už jako dítě. Najednou tyto pocity, že tady nechci být, že na tento svět nepatřím - zmizely.Celá kúra samozřejmě trvala déle, zhruba rok a půl, po kterém jsem se zbavil také chronické rýmy a ustalo i hučení v uších. Již nemusím užívat sprej s kortikoidy ani prášky na alergii. S očima je to velmi dlouhodobá záležitost, ale přesto se mi projasnil a zlepšil zrak z mínus 2 dioptrie na mínus 1, tedy o polovinu a zůstal mi v nich nepatrný zlomek neaktivních parazitů, takzvaných skvrnek na pozadí.Je mi jasné, že jde o celoživotní péči o své tělo, a protože jsem trpěl 33 let, je naprosto jednoznačné, že jsem to přijal, jako vlastní styl a nutnost. Děkuji všemu kolem mně, co mně dovedlo k tomuto poznání. Vím, že očistná kůra se pořád zdokonaluje, proto pořád studuji a zajímám se o další možnosti a novinky v této oblasti. Odstraněním parazitů u mě doslova došlo k restartu, návratu do dětského nadšení ze života                                                                                                                                                                   Josef. B. 35 let Praha

Komentář IPB - Děkuji za váš příspěvek a myslím, že není nutný komentář. Detoxikaci jste vzal velmi poctivě a z výsledků jste měl viditelnou i upřimnou radost. Dnes, když vstoupíte kamkoliv, vždy působíte jako nádherné rozzářené sluníčko. Přeji hodně štěstí, Iv  


Vitiligo "Od konce roku 2014 užívám za poradenství paní Ivety Belušové v cyklech protiparazitární produkty a roztok. Díky této léčbě jsem se zbavila zažívacích problémů. Hlavní posun však nastal v mých kožních problémech: zatímco jsem se po celý život kvůli vitiligu nemohla vystavovat slunci a měla na kůži nevzhledné bílé fleky, podařilo se mi - především také díky roztoku - výrazně tyto obtíže redukovat.  2016 - S pobytem na slunci již nemám takřka žádný problém a vleky v obličeji a na rukou zmizely zcela. Paní Belušovou považuji za mimořádně schopného poradce a jsem vděčná, že mi pomohla zorientovat se v léčbě."                                                                                                                                                                                                                                             I.M.


Bechtěrevova nemoc,alergie, astma a únava. Paní Belušová mě poprosila o referenci k setkáním s ní, tak se, s odstupem několika měsíců, pokusím o referenci. Od dětství jsem trpěl alergiemi s dechovými, nijak strašnými, projevy. V průběhu mladé dospělosti, ještě na vysoké škole (zdravotnické) se mi tyto potíže zhoršily. Došel jsem až k vyšetřením na imunologii na top pracovišti, k diagnóze astmatu. Postupně se objevily další autoimunitní obtíže. Bechtěrevova choroba, bolesti zad, které mě omezovaly i v chůzi, natož ve sportu. Často jsem byl nemocný a špatně se léčil. Za chvíli jsem byl skoro zdravý, ale opakovaně se se mnou infekty vlekly i dva měsíce. Míval jsem lehké trávicí obtíže, byl jsem unavený, usínal v tramvaji. Moje dříve nezničitelné tělo začalo být zničené.

Po konzultaci nejen s osvíceným revmatologem a vlastním rozhodnutím jsem se toto rozhodl řešit změnou režimu - nesnažit se moje nezničitelné tělo zničit, ale ubrat v některých nesmyslných aktivitách. Změnil jsem stravu, přístup ke cvičení, více odpočíval. Pak se obtíže upravily do únosné meze, kdy jsem byl bez léků a fungoval, ale záda mě pořád trápily. Nemocný jsem přece jen pořád býval, únava přes den přetrvávala. Nějakou náhodou mi jeden pacient (já totižto takhle nemocný léčím lidi) řekl o přístupech řešících parazity atd, předtím jsem o tom neslyšel. Něco jsem si o tématu přečetl, další, pro mě důvěryhodní a nesnadno obalamutitelní lidé mi nezávisle na sobě tvrdili, že "odparazitování" pro ně mělo velký efekt na zdravotní obtíže.

Na jaře 2014 jsem dostal kontakt na paní Belušovou a setkal se s ní. Změřila mě a doporučila kůru. Pro naplánované cesty s rodinou jsem část kůry odsunul na podzim a bral jsem roztok, dále podle doporučení jsem prováděl očisty nosu, dutin, koupele, klystýry a ulevilo se mi.

Na podzim 2014 jsem započal celou kůru i s antihelmetiky. Byla to dřina... Někdy jsem z toho byl unavený, ale snad i díky té "rozcvičkové" kůře z jara a mé tvrdohlavosti mě režim očisty začal bavit. Nebylo tolik prostoru jíst nesmysly, hned po ránu jsem myslel na své zdraví a kapal Informatika a další produkty.

Na jaře 2015 jsme s paní Belušovou kůru ukončili, s doporučením pokračovat s roztokem a úpravou stravy. Měl jsem ale pocit, že se stávám myšlenkově závislý na pocitu zdraví spojené s roztokem. Tak ho již neberu. Zůstal jsem jen u každodenní očisty nosu, klystýry asi tak jednou za měsíc a občasné koupele v roztoku. Nevím, co všechno mi pomohlo, myslím, že k efektu kapek i ten náročný režim, ta symbolika péče o sebe.Každopádně o zádech trochu vím, ale takových lidí je hromada a já zvládám víc, než moji vrstevníci. Jsem při síle, záda mě neomezují. Alergii dechovou nemám, občas mě na jaře ještě trochu svědily oči. Trávicí obtíže, které jsem míval, i když nijak výrazné, také odezněly. V tramvaji už neusínám, to až večer po náročném dni a v tramvaji si čtu. No a nemocný jsem byl naposledy před rokem, tak snad to tak vydrží. Tak děkuji paní Belušové za pomoc i srdečnou péči a snahu pomoci mi dotáhnout započatou cestu péče o sebe.                                                     Listopad 2015 - M.S.


Dobrý den paní Belušová.Je to již asi dva roky, co jsem k vám chodil pro potíže s trávením, astmatem a vysokým krevním tlakem. Vaše detoxikace mi ve všem velmi pomohla a jsem zcela bez potíží, za což vám velmi děkuji. Moje manželka však na alternativní postupy vůbec nevěří (nepřesvědčilo ji ani mé uzdravení), a i když nemá žádné vážné potíže, mívala minimálně 4 krát ročně silnou chřipku, se kterou zůstávala 2 až 3 týdny na neschopence s polykáním antibiotik. Pro častou neschopnost již měla potíže i se zaměstnavatelem a tak se při poslední chřipce rozhodla, že tento způsob detoxikace nakonec vyzkouší. Měla strach, že přijde o práci a neustálé užívání antibiotik už také nechtěla.

Poslední chřipku měla v lednu 2015 - to jste mi detoxikaci rozepsala do emailu a manželka byla za dva dny zdravá. Roztok sice užívala s odporem, ale všechny rady dodržovala. Dle vaší rady i nadále preventivně užívá roztok 1 krát denně a 2 krát týdně dělá koupele v roztoku a nakonec si to nemůže vynachválit, protože poslední chřipku měla v lednu a nyní je už říjen.                                                                              S pozdravem J.L. z Prahy


Paní Belušová,chci vám moc poděkovat. I když jsem neustále kupovala různé bylinné preparáty a potravinové doplňky, vařila bylinkové i zázvorové čaje, využívala plno informací na internetu, přesto bývala moje dcera velmi často nemocná. Neustále chyběla ve škole, několikrát do roka antibiotika, no prostě, nikam to nevedlo. Od té doby, co jsme vás někdy v roce 2014 navštívily, nevíme, co je to chřipka, nachlazení, rýma ani angína. Přeji vám hodně dalších spokojených klientů.                                                                                                                                                                        Jana z Kolína

Informace uvedené na tomto webu nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení informací a znalostí převzatých nebo získaných na základě vlastních zkušeností. Jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory informací. Cílem stránek není diagnostikovat, zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně či k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím, konzultujte vždy jen se svým lékařem.

Vyzývám vás k tomu, abyste si ve spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem vytvořili v oblasti zdravotní péče svůj názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku, průzkumu a doporučení vašeho ošetřujícího lékaře. 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!