PROTIPARAZITÁRNÍ  DETOXIKACE

SIGNÁLY  TĚLA

Obranyschopnost + imunita jsou úzce spojeny s psychikou.

Všichni jsme jako otevřená kniha. Každý z nás má jiný příběh, jiný žánr, jiný počet stránek a každý z nás má knihu otevřenou na jiné stránce. Když se ale do každé knihy podíváme, máme přeci jen jedno společné a to jsou naše pocity a emoce.


JAK PRACUJETE S KLIENTEM?

Na první konzultaci probereme potíže, zvířata v rodině, zdroj pitné vody atd. Následně testuji a hledám příčiny na třech přístrojích a podle výsledků dávám doporučení. Domluvíme si druhou konzultaci za dva až tři měsíce a během této doby jsem stále na telefonu.

VAŠE DOPORUČENÍ VYCHÁZÍ VŽDY JEN Z PROTIPARAZITÁRNÍ DETOXIKACE?

Ne. Vždy záleží na příčině! Pokud přijde klient, že byl celou dobu v pohodě, nic se nepřihodilo a přesto z ničeho nic nastaly deprese, tak proč to zdržovat? Rovnou začneme s detoxikací. Když ale řekne, že mu deprese nastaly až po bouračce s následkem smrti, kterou způsobil, že časem vznikly trávicí potíže, třas, bolesti hlavy atd. atd. a že nemůže pořádně spát, protože se mu o tom neustále zdá, tak je nesmysl začít protiparazitární detoxikací. V takto unaveném těle prvoky, plísně i parazity určitě najdu, ale v tomto příběhu nejsou příčinou, nýbrž následkem a tady začít detoxikací by bylo jen ztrátou času a peněz klienta.

ČÍM TEDY V TOMTO PŘÍPADĚ ZAČNETE?

Je potřeba se vrátit zpět k té bouračce. Je jasné, že se to z paměti vymazat nedá, ale je třeba vynulovat stres, strach, pocity, všechny emoce. Využila jsem Faster EFT, svalový test a kvantovou techniku. 

V TOM PŘÍPADĚ JE PRO VÁS ÚVODNÍ ROZHOVOR ZÁSADNÍ

Přesně tak. Je rozhodující, co se v životě klienta dělo před tím, než potíže začaly. Například přijde klientka, že má již od dětství celiakii. Zajímám se tedy i o potíže rodičů, především matky, jaké má vzpomínky na dětství, jaký byl a nyní je zdroj pitné vody a podobně.

CO KDYŽ PŘIJDE KLIENT, KTERÝ VÁM ŘEKNE, ŽE BYL U MNOHA LÉČITELŮ, PORADCŮ A PSYCHOLOGŮ A ŽE MU NIC NEPOMOHLO?

Po zkušenostech dnes již chci, aby mi takový klient nejdříve dokázal, že pro zlepšení je schopen něco udělat sám. Připadá mi, že tito klienti jen stále něco hledají, co udělá "zázraky" za ně. Nejsou schopni u jedné metody vydržet ani tři měsíce. Prostě 14 dní něco možná dělají, výsledek se nedostaví a šup utíkají jinam. Jenže tak to nefunguje. Sice všechny metody mají své pro i proti, ale pokud klient nezapojí sám sebe, "zázraky" se nedějí. Existují i klienti, kteří roky a roky trpí potížemi a očekávají, že jim k zotavení bude stačit jen pár týdnů.

JACÍ KLIENTI ZA VÁMI NEJVÍCE CHODÍ?

Bohužel velmi často ti, co jsou přesvědčeni, že za vše může jen a jen parazit. Dokonce jsem měla kdysi klientku, která propadla natolik strachu z parazitů, že přestala vycházet i ven. Měly jsme spolu hodinové telefony, kdy jsem se ji snažila uklidnit a vysvětlit, že tak to není, že život není o červech, ale marně. Velmi často řešíme borelie, trávicí a pohybové potíže i bolesti hlavy. U borelie je to jasné, ale například u trávicích potíží záleží na tom, jak se také člověk stravuje. Pokud jí od rána do večera dřevorubecké porce, konzumuje uzeniny, průmyslově zpracované potraviny, sladké... prostě plácá páté přes deváté, tak mu žádná kúra nepomůže. Klient s artrózou, který mi řekne, že sedí v kanceláři, autem jede domů, kde sedí u televize, tomu se také pomáhá dost těžce. Na druhou stranu mám i klienty s artrózou, kteří se pohybují a stravují zdravě. O tom se špatně mluví, protože každý člověk je jiný a když se jedná například o artrózu, příčina může být po každé jiná. S jednou zdravotní sestrou máme již desítky vyřešených artróz I. až III. stupně i bez protiparazitárních produktů a to jen díky speciálnímu kolagenu, který není běžně v prodeji. 

O pomoc žádají i rodiče dětí, které často marodí, počurávají se nebo mají různé bolesti atd. 

NA ZDRAVÍ DÍTĚTE SE ČASTO ODRÁŽÍ DISHARMONIE V RODINĚ, ALE CO KDYŽ JE V RODINĚ VŠE V POŘÁDKU?

Každé dítě občas onemocní. Problém ale nastává, když je nemocné často nebo dlouhodobě. V takovém případě je nutná detoxikace, která většinou všechno vyřeší, ale někdy je vhodné se následně zaměřit i na rodinné vztahy, problémy ve škole nebo na vztahy s kamarády, aby se potíže nevracely. 

CO JE NEJÚČINNĚJŠÍ?

Samo-uzdravovací schopnosti. Když to ale necháte dojít příliš daleko, již vám vlastní síly na zvládnutí nemoci nepostačí. Pak je vhodné začít s detoxikací a jakmile se uleví, začít měnit to, co na začátku bylo startem ke zhoršení. Pokud změnu neuděláte, potíže se budou často i po detoxikaci vracet a to buď ve stejné nebo v jiné podobě... Naše tělo je, na rozdíl od nás, velice moudré. Má řadu důmyslných obranných mechanizmů, kterými nás chrání před námi samými.

DOPORUČUJETE KLIENTŮM, ABY K LÉKAŘI NECHODILI?

To v žádném případě. Je to právě naopak. Jsem ráda, když klient se svým lékařem vychází. Pokud se zbavíme potíží, doporučuji návštěvu lékaře, který situaci vyhodnotí, případně udělá laboratorní testy a podobně. Je to pro nás pak příjemná kontrola, když jsou super výsledky a je to příjemný pocit, když je lékař příjemně překvapen.

Pokud mám klienta, který chce sám bez rozhodnutí lékaře ze dne na den vysadit antidepresiva, léky na vysoký krevní tlak, inzulín či jiné takové léky, s takovým klientem se rychle loučím.

MÁME PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY ABSOLVOVAT?

Do prevence patří nejen preventivní lékařské prohlídky, ale hlavně i přirozený pohyb, zdravá strava, psychická pohoda, pitný režim, zdravé dýchání nosem a dobré vztahy. To ale neznamená úplně odmítat vyšetření. Pokud je vše v pořádku, doporučuji hlavně pravidelné kontroly u zubaře, gynekologa a od 45 let pravidelné kontroly tlustého střeva, vhodné jsou i laboratorní testy. Pokud však klient chodí k lékaři častěji, myslím, že je to pouze jeho věc a jeho rozhodnutí.

 

CO OČKOVÁNÍ?

Opět do toho nikomu nemluvím. Každý se rozhoduje sám za sebe. Nemluvím do toho ani členům své rodiny...

V DNEŠNÍM SVĚTĚ STRESU, NEZAMĚSTNANOSTI, HYPOTÉK NEBO DLOUHÉ PRACOVNÍ DOBY JE ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU TÉMĚŘ NEMOŽNÁ. CO S TÍM ?

Vytvořili jsme si jednu velkou past a nyní nevíme, jak z ní ven až jsme z toho nakonec nemocní. Pak spoléháme na lékaře. Marně. Žaludeční vředy, vysoký krevní tlak, nespavost, úzkosti, chronická únava atd. Léky na úzkosti a deprese sice dočasně uleví, ale nic neřeší. Místo okamžitého užívání prášků je lepší pochopit, jakou informaci nám tělo nemocí sděluje. Je to nastavené zrcadlo, které říká: "takový jsi a v takových podmínkách žiješ". Nemoc není voláním po užívání léků, ale pokynem k tomu, aby se člověk zastavil a zamyslel a případně začal měnit to, co se měnit dá.

A CO SPORT, BĚHÁNÍ, JÍZDA NA KOLE ATD., KDYŽ ŽIJEME VE VELKÉM MĚSTĚ?

Bez pohybu není zdraví. Pohyb je lék, ale musí člověka bavit. Měl by být pestrý, pravidelný, přiměřený a v příjemném prostředí. To se o běhání v městském smogu rozhodně říci nedá. Mnohdy vidím, jak kolem pražských silnic běhají mladí lidé. Katastrofa! Jak vrcholoví tak rekreační sportovci by si však měli uvědomit, že je velmi důležitý trénink stabilizačního systému, na který se často zapomíná.