DETOXIKACE

SIGNÁLY  TĚLA

Obranyschopnost + imunita jsou úzce spojeny s psychikou. 

Všichni jsme jako otevřená kniha. Každý z nás má jiný příběh, jiný žánr, jiný počet stránek a každý z nás má knihu otevřenou na jiné stránce. Když se ale do každé knihy podíváme, máme přeci jen jedno společné a to jsou naše pocity a emoce.


JAK PRACUJETE S KLIENTEM? 

Na první konzultaci probereme potíže, zvířata v rodině, zdroj pitné vody atd. Následně testuji a hledám příčiny na přístrojích (Sensitiv Imago, EAV Salvia, Quantum) a podle výsledků dávám doporučení. Domluvíme si druhou konzultaci za dva až tři měsíce a během této doby jsem stále na telefonu.

VAŠE DOPORUČENÍ VYCHÁZÍ VŽDY JEN Z PROTIPARAZITÁRNÍ DETOXIKACE?

Ne. Vždy záleží na příčině! Pokud přijde klient, že byl celou dobu v pohodě, nic se nepřihodilo a přesto z ničeho nic nastaly deprese, tak proč to zdržovat? Rovnou začneme s detoxikací. Když ale řekne, že mu deprese nastaly až po bouračce s následkem smrti, pak vznikly trávicí potíže, třas, bolesti hlavy atd. atd. a že nemůže spát, tak je nesmysl začít protiparazitární detoxikací. V takto unaveném těle prvoky, plísně i parazity určitě najdu, ale v tomto příběhu nejsou příčinou, nýbrž následkem. Zde začít s detoxikací je ztrátou času i peněz klienta. 

ČÍM TEDY V TOMTO PŘÍPADĚ ZAČNETE?

Je potřeba se vrátit zpět k té bouračce. Je jasné, že se to z paměti vymazat nedá, ale je třeba vynulovat stres, strach, pocity, všechny emoce. Využila jsem Faster EFT, svalový test a kvantovou techniku. 

V TOM PŘÍPADĚ JE PRO VÁS ÚVODNÍ ROZHOVOR ZÁSADNÍ

Přesně tak.

CO KDYŽ PŘIJDE KLIENT, KTERÝ VÁM ŘEKNE, ŽE BYL U MNOHA LÉČITELŮ, PORADCŮ A PSYCHOLOGŮ A ŽE MU NIC NEPOMOHLO? 

Tito klienti hledají "zázrak", který to vyřeší. Nejsou schopni u jedné metody vydržet ani tři měsíce, protože výsledky očekávají ihned. Prostě 14 dní něco možná dělají, výsledek se nedostaví a šup utíkají jinam. Jenže tak to nefunguje. Všechny metody mají své pro i proti, ale pokud klient nezapojí sám sebe, "zázraky" se nedějí. 

JACÍ KLIENTI ZA VÁMI NEJVÍCE CHODÍ?

Bohužel velmi často ti, co jsou přesvědčeni, že za vše může jen a jen parazit. Dokonce jsem měla kdysi klientku, která propadla natolik strachu z parazitů, že přestala vycházet i ven. Měly jsme spolu hodinové telefony, kdy jsem se ji snažila uklidnit a vysvětlit, že tak to není, že život není o červech, ale marně. Velmi často řešíme borelie, trávicí, močopohlavní a pohybové potíže i bolesti hlavy. U borelie je to jasné, ale například u trávicích potíží záleží na tom, jak se také člověk stravuje. Pokud jí od rána do večera dřevorubecké porce, konzumuje uzeniny, průmyslově zpracované potraviny, sladké... prostě plácá páté přes deváté, tak mu žádná kúra nepomůže. Klient s artrózou, který mi řekne, že sedí v kanceláři, autem jede domů, kde sedí u televize, tomu se také pomáhá dost těžce. Na druhou stranu mám i klienty s artrózou, kteří se pohybují a stravují zdravě. O tom se špatně mluví, protože každý člověk je jiný a když se jedná například o artrózu, příčina může být po každé jiná. S jednou zdravotní sestrou máme již desítky vyřešených artróz I. až III. stupně i bez protiparazitárních produktů a to jen díky speciálnímu kolagenu, který není běžně v prodeji. 

CO JE NEJÚČINNĚJŠÍ?

Samo-uzdravovací schopnosti. Když to ale necháte dojít příliš daleko, již vám vlastní síly na zvládnutí nemoci nepostačí. Pak je vhodné začít s detoxikací a jakmile se uleví, začít měnit to, co na začátku bylo startem ke zhoršení. Pokud změnu neuděláte, potíže se budou často i po detoxikaci vracet a to buď ve stejné nebo v jiné podobě... Naše tělo je, na rozdíl od nás, velice moudré. Má řadu důmyslných obranných mechanizmů, kterými nás chrání před námi samými.

DOPORUČUJETE KLIENTŮM, ABY K LÉKAŘI NECHODILI?

To v žádném případě. Je to právě naopak. Jsem ráda, když klient se svým lékařem vychází. Pokud se zbavíme potíží, doporučuji návštěvu lékaře, který situaci vyhodnotí, případně udělá laboratorní testy a podobně. Je to pro nás pak příjemná kontrola, když jsou super výsledky.

Pokud mám klienta, který chce sám bez rozhodnutí lékaře ze dne na den vysadit antidepresiva, léky na vysoký krevní tlak, inzulín či jiné takové léky, s takovým klientem se rychle loučím.

MÁME PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY ABSOLVOVAT?

Do prevence patří přirozený pohyb, zdravá strava, psychická pohoda, pitný režim, zdravé dýchání a dobré vztahy. To ale neznamená úplně odmítat vyšetření. Pokud je vše v pořádku, doporučuji hlavně pravidelné kontroly u zubaře, gynekologa a od 45 let pravidelné kontroly tlustého střeva, vhodné jsou laboratorní testy, někdy i oční oddělení atd. Pokud však zdravý klient chodí k lékaři každoročně, myslím, že je to pouze jeho věc a jeho rozhodnutí.

CO OČKOVÁNÍ?

Opět do toho nikomu nemluvím. Každý se rozhoduje sám za sebe....

V DNEŠNÍM SVĚTĚ STRESU, NEZAMĚSTNANOSTI, HYPOTÉK NEBO DLOUHÉ PRACOVNÍ DOBY JE ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU TÉMĚŘ NEMOŽNÁ. CO S TÍM?

Vytvořili jsme si jednu velkou past a nyní nevíme, jak z ní ven až jsme z toho nakonec nemocní. Pak spoléháme na lékaře. Marně. Žaludeční vředy, vysoký krevní tlak, nespavost, úzkosti, chronická únava atd. Léky na úzkosti a deprese sice dočasně uleví, ale nic neřeší. Místo okamžitého užívání prášků je lepší pochopit, jakou informaci nám tělo nemocí sděluje. Je to nastavené zrcadlo, které říká: "takový jsi a v takových podmínkách žiješ". Nemoc není voláním po užívání léků, ale pokynem k tomu, aby se člověk zastavil a zamyslel a případně začal měnit to, co se měnit dá.

A CO SPORT, BĚHÁNÍ, JÍZDA NA KOLE ATD., KDYŽ ŽIJEME VE VELKÉM MĚSTĚ?

Bez pohybu není zdraví. Pohyb je lék, ale musí člověka bavit. Měl by být pestrý, pravidelný, přiměřený a v příjemném prostředí. To se o běhání v městském smogu rozhodně říci nedá. Mnohdy vidím, jak kolem pražských silnic běhají mladí lidé. Katastrofa! Jak vrcholoví tak rekreační sportovci by však neměli zapomínat na stabilizační systém. 

Informace uvedené na tomto webu nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení informací a znalostí převzatých nebo získaných na základě vlastních zkušeností. Jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory informací. Cílem stránek není diagnostikovat, zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně či k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím, konzultujte vždy jen se svým lékařem.

Vyzývám vás k tomu, abyste si ve spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem vytvořili v oblasti zdravotní péče svůj názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku, průzkumu a doporučení vašeho ošetřujícího lékaře. 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!