CENÍK

U malých dětí a vícečlenné rodiny za testování v jeden den ceny snižuji.

Je možná platba převodem 670100 - 2216834492 / 6210

1.)  KOMPLETNÍ TESTOVÁNÍ + informační preparáty / 1,5 - 2 hod. 

Testování - Sensitiv Imago, EAV Salvia a Quantum. Klient může nahlédnout do výpisu zátěží, avšak VÝHRADNĚ jen v prostoru kanceláře. 

SAMOTNÉ TESTOVÁNÍ na všech přístrojích                                 500,- Kč.

2.100,- Kč


2.) KOMPLETNÍ TESTOVÁNÍ bez informačních preparátů / 1,5 - 2 hod.

Testování - Sensitiv Imago, EAV Salvia a Quantum. Klient může nahlédnout do výpisu zjištěných zátěží, avšak VÝHRADNĚ jen v prostoru kanceláře.

1.000,- Kč

3.) POTÍŽE POHYBOVÉHO APARÁTU / 1 - 1,5 hod.

Altróza - pouze do 3 stupně. 2 - 4 konzultace cca po týdnu. Prosím, s sebou dva vlastní ručníky nebo ručník a prostěradlo. Bude třeba také zakoupit speciální kolagen, který není běžně v prodeji.

Akutní potíže páteře / 1 - 2 hod. 

Další potíže časově dohodou

600,- Kč

ONKOLOGICKÉ POTÍŽE U DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU / na dálku

Potřebuji jméno, datum narození, město a z místa léčení fotku celého těla, kdy je vidět dítěti i do očí. Nejlépe telefonická komunikace s matkou. Nic neslibuji, ale z praxe vím, že to někdy vychází i když to lékaři vzdají. V případě úspěchu vyžaduji anonymitu, žádné recenze. Protože vrátí-li se dítě do života, není to má zásluha, jen tomu věnuji několik hodin denně.

Zdarma

4.)   EFT, Faster EFT a KVANTOVÉ OPRAVY / 1 - 1,5 hod. 

 600,- Kč

Testování na EAV Salvii, Sensitivu Imago, Quantumu, EFT i kvantové opravy nenahrazují lékařské ani laboratorní testy a výsledky nelze interpretovat jako jejich náhradu. Všechna má doporučení včetně detoxikace nenahrazují lékařskou péči ani léky určené lékařem.