MASÁŽE VE ZDRAVOTNICTVÍ

Masáž na míru k fyzickému i psychickému uvolnění a úlev od bolesti, která mnohdy postačí i ke zlepšení průběhu některých onemocnění a jejich uvedení do normálního stavu. V dalších případech může sehrát výrazně podpůrnou roli k nasazeným lékům či snížit jejich spotřebu, protože se zaměřuji na zánětlivá onemocnění a funkční poruchy, regulaci narušených tělesných funkcí, odbourání bolestí a křečí, podporu prokrvení a detoxikaci.

Masáže pouze šíje či bederní páteře nedělám. Vše souvisí se vším. Bolí vás v oblasti šíje? Je nutné šáhnout i na pánev a chodidla.

V případě endoprotéz, operace páteře či kloubů pokračuji v masážích až po rehabilitaci v lázních.  

Zkušenosti

Yvona Brzáková

Tenisová trenérka Praha

„Dobrý den, jsem tenisová trenérka a jednou jsem se přibelhala s ústřelem. Žádné škubání a přesto během chvilky bylo po bolesti. 

V masážích nadále pokračuji, protože mi pomohly uvolnit ztuhlá místa, která vznikla důsledkem jednostranného zatížení a věřím, že je to i skvělá prevence. “

Jan Štryncl

Manažer Praha

"Měl jsem ztuhlé svaly horní části zad. První masáž byla překvapivá, ale už ten den byla cítit úleva. Během třech masáží byly zatuhlé svaly uvolněny. Probrali jsme i cvičení stabilizačního systému. Takže za mě mohu jen doporučit".

Iveta Polly Belušová

Detoxikační poradce

„Početná rodina v USA. Všichni trpí nadváhou a nejstarší z nich je paní 70+ let, která má funkční jen půlku jedné plíce. Všichni se nakazili Covidem, ale protože se navzájem pravidelně baňkují, ani tato paní nemusela do nemocnice na dýchací přístroj. Zde se potvrzuje, že baňkováním dýchacího ústrojí jsou výsledky ihned.“

Jana Krumphanzlová

Vedoucí směny / prodavačka Praha

„Dobrý den, jsem prodavačka, takže fyzická zátěž je pro mne každodenní záležitost. Návštěva u paní Belušové je nejen balzám pro tělo, ale i pro duši.“

Anonymě

Ředitel divadla - vzhledem k postavení beze jména

"... chtěl bych se s Vámi podělit o pocit z formy energetické-terapie, kterou jsem absolvoval u pí Belušové. Byl jsem již delší dobu ve stavu dosti velkého pracovního vyčerpání, až jsem začal uvažovat o návštěvě specializovaného doktora. Samozřejmě s tím byly spojeny doprovodné programy typu sebelítost, pochybování o smyslu mé práce, docela slušná citová melancholie a vše vyústilo v deprese. A to jsem ještě docela při zemi. Devadesátiminutová terapie, která spočívá v relaxu, kdy ležíte se zavřenýma očima a terapeutka Vám v podstatě uvolňuje mysl, mi opravdu pomohla. Bezprostředně po ní jsem se začal dívat na věci s velkým odstupem. Dost problémů, v kterých jsem si před tím svým způsobem lebedil, mi připadaly nejen banální, ale mnoho z nich téměř absurdních. Prostě a jednoduše mi bylo podstatně lépe a opravdu se mi velmi ulevilo. Výhodou celé této terapie je, že nevychází z podmínky zpovědi problému, což samozřejmě nemusí být většině z nás příjemné. Na konci této terapie jsem dostal úkol, který je podmínkou: "Všímat si toho, co je nové a ne, co je staré". Následující den jsem, po dlouhé době, vstával bez deprese. Nádherný pocit, který jsem hned pí Belušové oznámil. Dozvěděl jsem se, že již další terapie není nutná. Protože jsem však prožíval úžasný relax, vyžádal jsem si pravidelné terapie jako prevenci.

Ing. Josef Čáp

Organizátor přednášek Praha

Jsem po všech svých životních zkušenostech velkým zastáncem celostní medicíny. Jsem také organizátorem přednášek v Praze, kam zvu osvědčené poradce a terapeuty všemožných přístupů k uzdravení a také lékařů, kteří si po nedobrých zkušenostech našli jinou cestu, než tu, která vyhovuje farmaceutickým výrobcům, ale jen málo samotným pacientům, které klasická medicína tak ráda dlouho jen léčí. Vždyť ono to tak úžasně vynáší.!!

Paní Belušovou jsem poznal nepřímo přes těžké pacienty, které zbavila jejich prokletí, jako třeba RS i rakovinu, kdy pacienti jsou pro lékaře doživotními příjemci invalidního důchodu s nedobrou perspektivou v řádu let a pak už jsou jen klienty pohřební služby. I její přednášky jsou vždy brilantní a proto jsem ji již opakovaně angažoval. Poradců je dnes nepřeberně a často jsou nezkušení, jelikož jich brněnská škola chrlí za měsíc i deset.! Kdo se pak má vyznat, když sama školitelka naznačuje, že za ně nepřebírá odpovědnost?!!!“

Informace uvedené na tomto webu nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení informací a znalostí převzatých nebo získaných na základě vlastních zkušeností. Jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory informací. Cílem stránek není diagnostikovat, zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychologické stavy, ani působit preventivně či k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím, konzultujte vždy jen se svým lékařem.

Vyzývám vás k tomu, abyste si ve spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem vytvořili v oblasti zdravotní péče svůj názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku, průzkumu a doporučení vašeho ošetřujícího lékaře. 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!